Acil Nakit Kredi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyaçlarınız için bankalardan kredi kullanımınız, bazı şartlar dahilinde olmaktadır. Bu şartlardan en önemlisi kredi notunuzdur. Krediniz notunuz 1500 ve üzeri ise, istediğiniz bankadan kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu bulunmadan önce kredi notunuzun ne kadar olduğunu öğrenmenizde fayda var. En azından onaylanma ihtimalini bilmiş olursunuz. Bunun için Findekse üye olarak kredi notunuz öğrenebilirsiniz.

Bankalar kredi notu yüksek olan kişilerin kredi taleblerini çok kolay onaylamakla  kalmaz, cazip kampanyalar bile düzenlemektedir. Hatta acil nakit ihtiyacınızı giderebilmeniz için haftasonu bile kredi kullanımları olan bankalar vardır.

Yeter ki siz kredi ihtiyacınız olsun. Bankaların Web sitelerinden TC kimlik numaranızı, adınızı, soyadınız ve iletişim bilgilerinizi yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi sonucunuz anında cep telefonunuza iletilmektedir.

Kredi taleblerinizi en hızlı şekilde kredi kullandıran bankalar, Denizbank, Finansbank, Odeabank ve Nkolay kredidir. İstediğiniz bankanın WEB sitesinden başvuruda bulunarak, anında kredinizi alabilirsiniz. Özellikle Nkolay kredi sistemini tercih ediyorsanız, şubeye gitmeden, hafta sonu dahil ihtiyacınız olan kredinizi temin edebilirsiniz. Nkolay kredi sistemi Aktifbank ın bir hizmetidir. En önemli özelliği ise, şubeye gitmeden onaylanan kredinizin anında hesabınıza geçmesidir. Hemde 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde. Kredinizi kullandıktan sonra ödemelerinizi de, PTT lerden ve ATM lerinden, Aktifbank internet şubelerinden, herhangi bir bankada olan mevduat hesabınızdan EFT yaparak kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Banka Var Mı?

Bunların dışında özellikle devlet bankalarından kredi kullanmak istiyorsanız, biraz zor olabilir. Çünkü kredi notunuzun dışında, gelir belgeniz çok önemli olabilir. Eğer düzgün bir gelire sahip değilseniz, devlet bankalarından kredi kullanmanız zordur. Bu nedenle kredi başvurularınızı ilk önce daha hızlı ve detaysız olan bankaları seçin. Çünkü bankaların kredi verebilirlik prensipleri farklılık göstermektedir. Mesela, 1400 kredi notu olan kişiye bazı bankalar çok kolay kredi verebilirken, bazı bankalar için yetersiz gelmektedir. İlk önce bu gibi araştırmalar yapmak sizin yararınıza olacaktır. Bunun en önemli nedeni ise, kredinizi onaylamayan bir bankanın sistemlerinde red kararı aldığınız kaydedilmektedir. Bu nedenle başka bir bankaya kredi başvurusunda bulunduğunuzda diğer bankadan red aldığınız gözüktüğü için, biraz daha onaylanmakta temkinli ve araştırmacı davranacaklardır. Bu ayrıntıyı bilmeniz, kredinizi onaylayabilecek bankaları seçmeniz önemlidir.

Kaynak: http://www.acilnakit.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir