Kategori: “Acil Para Lazım”

Acil Nakit Kredi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyaçlarınız için bankalardan kredi kullanımınız, bazı şartlar dahilinde olmaktadır. Bu şartlardan en önemlisi kredi notunuzdur. Krediniz notunuz 1500 ve üzeri ise, istediğiniz bankadan kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu bulunmadan önce kredi notunuzun ne kadar olduğunu öğrenmenizde fayda var. En azından onaylanma ihtimalini bilmiş olursunuz. Bunun için Findekse üye olarak kredi notunuz öğrenebilirsiniz. (daha&helliip;)

15 Bin TL Acil Nakit İhtiyacım Var

Bankalardan kredi kullanabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notunuzun oluşması, sizin daha önceki bankalardaki işlemlerinizin sonucundaki ödemelerinizi zamanında yapmanız belirlemektedir. Bu ödemeleriniz kredi kartı ödemeleriniz olabilir ya da kredi ödemenizdir. Eğer bu ödemelerinizi zamanında yapmışsanız, kredi notunuz yüksek olur. Ama ödemelerinizde gecikmeler olmuş ise, kredi notunuz düşer ve bankaların sistemlerinde gözükmektedir. (daha&helliip;)

Borçlarınızı Kapatmanıza Yardımcı Oluyoruz

Eğer siz de yaşadığınız parasal sıkıntılar nedeni ile bunaldıysanız ve sahip olduğunuz borçlara gücünüz yetmiyor ise üzülmeyin. Çünkü artık bankacılık sektöründe hizmet vermeye başlamış olan ve “Borçlarınızı kapatmanıza yardımcı oluyoruz” sloganı doğrultusunda hizmet eden pek çok firma bulunmakla beraber bu yerlere kredi danışmanlık firmaları ismi verilmektedir. (daha&helliip;)

Yaşam kalitesinin artmasında paranın rolü

Lidyalılar parayı icat ettiklerine bin pişman olmuşlardır zannımca. Zira ilk çağlarda para yerine insanlar birbirleriyle takas usulü alışveriş yapıyorlardı. Al avlandığım mamutu ver karşılığında buğdayı gibi gibi. Hayat daha kolaydı temel ihtiyaçlar dışında takasa da gerek yoktu hayatlarında. Para icad edildi mertlik bozuldu. Atalarımız ne demiş parayı veren düdüğü çalar. İki gönül bir olduğunda samanlığın seyran olduğu günler bayağı bir eskide kaldı. Samanlık bile parayla artık.

Yaşam kalitemizi arttırmak için paraya ihtiyacımız olduğu yadsınamaz bir gerçek. Hasta olduğumuzu varsayalım önümüzde iki seçenek karga kahvaltısını yapmadan uyanıp hastaneye gidip sırada beklemek yada özel bir hastaneye gidip kapıda hoş geldin diye karşılanmak. İstanbul’dan Van’a gitmek uçakla 2 saat iken, otobüsle 23 saat yani kimse iddia edemez paranın yaşam kalitemizi arttırmadığını. Artık veresiye defteri olan bakkallarda kalmadı her yer büyük marketlerle dolu 5 kuruşun eksikse ekmek bile alamıyorsun. (daha&helliip;)

Acil para ihtiyacımız olduğunda eylem planınız varmı

Acil para ihtiyacımız olduğunda eylem planımız var mı?
Soruya bak, tabi ki var olmaz mı?Git bankaya en kötü ihtimal kredi kartından çek, olmadı mı git kredi çek, oda olmadı ablanı kardeşini ara, onlarda damı yok, anneni babanı ara, ay yine mi olmadı. Emmini, eltini, kaynıngilleri ara. Eşin dostun konun komşundan mı yok. (daha&helliip;)

Acil Nakit Lazım Kredi Çekemiyorum

Paranız bitti ve hiç de hesapta olmayan bir ödeme çıktı ya da bankalara borcunuz var ve bankalar sizi hacizle tehdit ediyorlar. Böyle bir durumda nasıl para bulunur, nasıl acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. (daha&helliip;)

Borçlarımı Transfer Etmek İstiyorum

Borçların tek bir çatı altında toplanması sizlerin uzun zamandır devam eden banka veya şahıs borçlarınızı daha kolay bir şekilde ödemesini sağlar. Çünkü pek çok yere olan borçların yer ay düzenlenmesi ve unutulmadan düzenli bir şekilde takip edilmesi her ne kadar gayret edilse de zor bir durumdur. Bütün borçlarınızı tek bir noktada toplayabilirsiniz. Bunun için bankaların borç transfer kredileri bulunmaktadır. (daha&helliip;)

Acil Paraya İhtiyacım Var

Acil paraya ihtiyacı olan kişilerin hem iş hayatında hem de günlük yaşamda karşımıza çıkan kişilerdir. Bu durum hepimizin başına gelebilir. Acil nakit sorunlarının çözümlerinde hangi yöntemlerin kullanıldığı bu aşamada önemlidir. Diyelim ki bir bankaya borcunuz var ve acil olarak buraya bir ödeme yapmanız gerekiyor. Ya da bir şahısa borcunuz var ya da öğrencisiniz ve okul için hemen para yatırmanız gerekiyor. (daha&helliip;)

Acil Toplu Para Bulma Duası

Zaman zaman sitemiz içerisindeki yazılarımızda, acil para bulma yolları ile ilgili, denenmiş, etkili yolları sizlerle paylaşıyoruz. Acil nakde borçlarınız için ihtiyaç duyuyorsanız, borçlanmadan, bütçe ayarlamalarının kısa yolları ile ilgili bilgileri de zaman zaman sitemizdeki yazılarımızla paylaşıyoruz. Bu süreç içerisinde, bir taraftan fırsatları değerlendirirken, diğer taraftan da bu konu ile ilgili dua ederek, işlerinizin hem daha hızlı, hem de daha kolay yoluna girmesini sağlayabilirsiniz. (daha&helliip;)

Acil Tefeci İstanbul

Acil tefeci İstanbul şehrinde kolaylıkla ulaşılabilir. Tefecilerin, net bir çalışma adresleri olmadığı için, senetle kredi verilir ilanlarını artık internet üzerinden yapıyorlar. Tefeciler ile çalışmak istiyorsanız, dikkatli olmanız bir kaç önemli nokta buluyor. Öncelikle tefecilik ile uğraşmak yasal değil. (daha&helliip;)

Yukar k