Ziraat Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Ziraat bankası kredi başvurusu yaptıysanız ve sonucu tarafınıza iletilmedi ise ve merak edenler arasında iseniz hemen nasıl cevabına ulaşacağınızı belirtelim.

Ziraat Bankası Başvuru Sonucu Öğrenme

Bankanın resmi internet adresine girmeniz yeterli olacaktır. Kimlik bilgilerinizi yazarak öğrenebilirsiniz. Ana sayfa üzerinde kredi başvuru sonucunuz sizinle paylaşılacaktır. Buna ek olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde de kimlik bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır.

Kredi başvurunuz eğer geçmiş dönem ödemeleriniz düzensiz ise olumsuz sonuçlanabilir. Bu durumda arama esnasında neden ve hangi sebeplere bağlı olarak olumsuz sonuçlandığını öğrenin. Negatif bu durumları düzelttikten sonra ikinci kez kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.  Aynı durum sadece kredi değil kredi kartı işlemleri için de geçerlidir. Kredi kartı başvurunuz da olumsuz sonuçlanır ise belirttiğimiz şekilde sorgulamanızı yapabilirsiniz. Ziraat bankası kredileri hakkında daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulmak istiyorsanız da yine bankanın resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: http://www.kredibasvurusonucu.net/ziraat-bankasi-kredi-basvuru-sonucu-ogrenme/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir